ZADZWOŃ DO NAS 724 333 333

PRZEJDŹ DO:

  • Biedronka w Łaszczowie była pierwszym projektem realizowanym dla Jeronimo Martins. Teren zakupiony przez Inwestor pod realizację to ponad hektar gruntu, który trzeba było podnieść o ponad 1,5 m, tzn. nawieźć aż 1 000 wywrotek ziemi.

    W lutym 2014 wjechał ciężki sprzęt firmy Keller, który wykonał pale betonowe pod fundament przyszłego budynku, a już czerwcem klienci z Łaszczowa, mogli cieszyć się hucznym otwarciem, a dla Naszej Firmy było to równie wielkie wydarzenie.

    Biedronka w Izbicy, była dla Nas najważniejszym i najtrudniejszym projektem w historii firmy. Ponad dwa lata codziennej walki urzędniczej, by w styczniu 2016 uprawomocnić decyzję pozwolenia na budowę i w końcu wejść na plac budowy. Mobilizacja i olbrzymia determinacja pozwoliła nam na ekstremalnie krótki czas realizacji i w okresie zimowym zajęło to tylko trzy miesiące.

  • Biedronka Hrebenne, zlokalizowana jest przy międzynarodowym przejściu granicznym, które wg statystyk jest największym przejściem granicznym w Unii Europejskiej. Ponad 3,3 mln ludzi przekraczających granicę rocznie obrazuje jaki potencjał drzemie w tej miejscowości. Projekt Hrebenne, jest realizowany na działce po starej szkole podstawowej. Różnica poziomów która występowała zmusiła nas do wywiezienia ponad 400 wywrotek ziemi i wykonania murów oporowych wzmacniając granice działki. Projekt zaczynamy realizować w marcu 2017 roku i planujemy go zrealizować do końca czerwca 2017.