ZADZWOŃ DO NAS 724 333 333

PRZEJDŹ DO:

  • Biedronka w Łaszczowie była pierwszym projektem realizowanym dla Jeronimo Martins. Teren zakupiony przez Inwestor pod realizację to ponad hektar gruntu, który trzeba było podnieść o ponad 1,5 m, tzn. nawieźć aż 1 000 wywrotek ziemi.

    W lutym 2014 wjechał ciężki sprzęt firmy Keller, który wykonał pale betonowe pod fundament przyszłego budynku, a już czerwcem klienci z Łaszczowa, mogli cieszyć się hucznym otwarciem, a dla Naszej Firmy było to równie wielkie wydarzenie.

    Biedronka w Izbicy, była dla Nas najważniejszym i najtrudniejszym projektem w historii firmy. Ponad dwa lata codziennej walki urzędniczej, by w styczniu 2016 uprawomocnić decyzję pozwolenia na budowę i w końcu wejść na plac budowy. Mobilizacja i olbrzymia determinacja pozwoliła nam na ekstremalnie krótki czas realizacji i w okresie zimowym zajęło to tylko trzy miesiące.

  • Biedronka Hrebenne, zlokalizowana jest przy międzynarodowym przejściu granicznym, które wg statystyk jest największym przejściem granicznym w Unii Europejskiej. Ponad 3,3 mln ludzi przekraczających granicę rocznie obrazuje jaki potencjał drzemie w tej miejscowości. Projekt Hrebenne, jest realizowany na działce po starej szkole podstawowej. Różnica poziomów która występowała zmusiła nas do wywiezienia ponad 400 wywrotek ziemi i wykonania murów oporowych wzmacniając granice działki. Projekt rozpoczęliśmy w marcu 2017 roku, natomiast otwarcie nastąpiło pod koniec czerwca 2017.

    Biedronka w Józefowie stanowi czwartą inwestycję. Jest odpowiedzią na zapotrzebowanie lokalnej społeczności na tego typu obiekt. Intensywne prace budowlane trwały trzy miesiące, zaś otwarcie sklepu nastąpiło pod koniec listopada 2017 roku.

    Najnowszym przedsięwzięciem zrealizowanym na potrzeby właściciela sieci jest oddana do użytku w grudniu 2018 roku Biedronka w Zamościu. Została ona wybudowana w ekspresowym tempie tuż przy obwodnicy miasta. Wykonanej zgodnie z najnowszymi standardami Biedronki nie sposób przeoczyć, a to wszystko za sprawą najwyższego w Zamościu pylonu reklamowego mierzącego 20 metrów.