ZADZWOŃ DO NAS 724 333 333
O FIRMIE
 • Firma MB Bartecki to od 2006 roku dynamicznie rozwijająca się spółka budowlana z Tomaszowa Lubelskiego, kontynuująca  rodzinne tradycji nestora inż. Tadeusza Barteckiego.

  W początkowej fazie wchodzenia na rynek, Spółka specjalizowała się w atrakcyjnej cenowo sprzedaży najnowszej technologii materiałów budowlanych. Dobrej klasy produkty opatrzone atestami, świadectwami jakości i certyfikatami, dostarczane przez sprawdzonych dostawców – zbudowały sieć stałych Klientów.

  Obecnie firma MBB zatrudnia około 30 osób, prowadzi 3 sklepy, a wkrótce otwiera kolejne dwa. W stałej ofercie znajdują się materiały i chemia budowlana, drzwi, płytki i dobrze wyposażony salon oświetlenia. Od 2013 roku wyodrębniono kolejny kierunek w biznesie – dział pokryć dachowych, gdzie można znaleźć kompleksowe rozwiązania dla naszych Klientów zainteresowanych nowym dachem lub modernizacją już istniejącego budynku.

  Jesienią 2010 roku Firma Bartecki rozszerzyła działalność o usługi Developerskie. I tak w maju 2012 roku przy ul. Obrońców Pokoju w Tomaszowie Lubelskim powstało „Osiedle Spokojne” – wizytówka Firmy. Dwa lata później firma oddała do użytku „Osiedle Przyjaźni” przy ul. Jana Matejki 5, a w 2016 zakończono budowę „Osiedla Natura” w Tomaszowie Lub.

  Wiosną 2013 roku by uzupełnić swój profil działalności o realizację obiektów komercyjnych, wraz ze wspólnikiem otwiera kolejną spółkę B4 Bartecki sp.k.

  Od 2014 roku firma oddała do użytku sklepy „Biedronki” w Łaszczowie (2014) i Izbicy (2016). W 2017 roku rozpoczęła budowę kolejnego marketu przy międzynarodowym przejściu granicznym w Hrebennem.
  Sytuacja rynkowa, wzrost zamówień i coraz większe potrzeby klientów zmotywowały nas do powołania kilku nowych przedsiębiorstw, które efektywnie mogą rozwijać się w danej gałęzi branży budowlanej, inwestycyjnej i deweloperskiej. W ten sposób skutecznie udało nam się stworzyć Grupę Firm Bartecki.

  Firma BD sp. z o.o. sp. k. wyodrębniła się w 2013 roku z F.U.H. Błażej Bartecki z Tomaszowa Lubelskiego. To firma realizująca projekty developerskie jako generalny wykonawca i zajmująca się inwestowaniem w obiekty komercyjne. W 2016 roku doszło do przekształcenia działalności FUH Błażej Bartecki na MBB Sp. z o.o. sp. k. i wyodrębnienie spółki zajmującej się sprzedażą dachów do spółki GMBB sp. z o. o. sp. k.

 • Kolejne lata to następne zrealizowane inwestycje. To większe doświadczenie i precyzja. To również rosnąca świadomość własnej marki. Już na początku 2017 roku Firma podjęła się trzech prestiżowych zadań. Podpisano umowę z siecią Orbis na realizację obiektu hotelowego w Tomaszowie Lubelskim. Zlokalizowany w centrum miasta obiekt będzie działał pod marką ibis Styles. Zaoferuje 51 pokoi i restaurację o powierzchni 250 m2, z rozległym zielonym tarasem na dachu budynku. Uzupełnieniem oferty będzie sala konferencyjna z nowoczesnym zapleczem multimedialnym. Parter zostanie przeznaczony na działalność usługową. Otwarcie zaplanowano na czwarty kwartał 2018 roku.

  Kolejnym działaniem było podpisanie umowy dla PLATYNOWEGO Partnera LIBET w Chełmie. Firma Libet S.A. od lat zajmuje na polskim rynku pozycję lidera w branży kostki brukowej. Dzięki współpracy Klienci otrzymają kompleksową ofertę, obejmującą nie tylko bogaty wybór produktów, ale również doradztwo techniczne i pomoc projektantów.

  W styczniu Firma BD Bartecki Development rozpoczęła prace projektowe nowej inwestycji na zamojskiej Starówce, w sąsiedztwie ulic Zamenhofa i Bazyliańskiej. Przełamujemy bariery, inwestujemy w innowacyjność, , jednocześnie spójnie nawiązując swoim charakterem do XVI-wiecznych renesansowych pałaców miejskich. Dodatkowego wyrazu dodaje zastosowany na elewacji intensywny kolor oraz charakterystyczne ukośne przeszklenia, stanowiące współczesną syntezę licznie występujących na zamojskim rynku architektonicznych elementów takich jak lukarny, gzymsy i pilastry zaś duże otwarcia rozświetlą wnętrza obiektu.

  Dolna część budynku przeznaczona jest na działalność usługową. Developmer zapewnia pośrednictwo w wynajmie apartamentów na dwóch pozostałych kondygnacjach dla turystów indywidualnych.

  Staramy się zapewnić obsługę klienta na najwyższym poziomie, stosując najnowocześniejsze narzędzia i metody pracy. Osiągamy cyklicznie wzrost zamówień. W ostatnich latach staliśmy się liderem na lokalnym rynku budowlanym.

2006
POCZĄTEK DZIAŁANIA
FUH BŁAŻEJ BARTECKI
2012
ZAKOŃCZENIE BUDOWY
OSIEDLA SPOKOJNEGO
2014.06
ZAKOŃCZENIE BUDOWY
BIEDRONKI W ŁASZCZOWIE
2016.03
ZAKOŃCZENIE BUDOWY
BIEDRONKI W IZBICY
2016.07
PRZEKSZTAŁCENIE FUH BB
W MBB Sp. z o.o. Sp. K. I
GMBB Sp. z o.o. sP. k.
2017.02
ROZPOCZĘCIE BUDOWY
IBIS STYLES
POSZERZENIE DZIAŁALNOŚCI
O USŁUGI DEVELOPERSKIE
BARTECKI DEVELOPMENTS
2010
ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI
BD Sp. z.o.o. Sp. K.
2013
ZAKOŃCZENIE BUDOWY
OSIEDLE PRZYJAŹNI
2014.09
ZAKOŃCZENIE BUDOWY
OSIEDLE NATURA
2016.06
ROZPOCZĘCIE BUDOWY
OSIEDLE ZAMOŚĆ
2017.01
ZAKOŃCZENIE BUDOWY
BIEDRONKI W HREBENNE
2017.06

Firma MB Bartecki to od 2006 roku dynamicznie rozwijająca się spółka budowlana z Tomaszowa Lubelskiego, kontynuacja rodzinnej tradycji nestora inż. Tadeusza Barteckiego.

W początkowej fazie wchodzenia na rynek Spółka specjalizowała się w sprzedaży najnowszej technologii materiałów budowlanych, w atrakcyjnych cenach. Dobrej klasy produkty opatrzone atestami, świadectwami jakości i certyfikatami, dostarczane przez sprawdzonych dostawców – zbudowały sieć stałych Klientów.

Obecnie firma MBB zatrudnia około 30 osób, prowadzi 3 sklepy, a w 2017 roku otwiera kolejne dwa. W stałej ofercie znajdują się materiały i chemia budowlana, drzwi, płytki i dobrze wyposażony salon oświetlenia. Od 2013 roku wyodrębniono kolejny kierunek w biznesie – dział pokryć dachowych dywersyfikacji, gdzie można znaleźć kompleksowe rozwiązania dla naszych Klientów zainteresowanych nowym dachem lub modernizacją już istniejącego budynku.

Następne placówki firmy MBB powstały w Hrubieszowie (2015) i Zamościu (2016). W maju 2017 roku spółka planuje otwarcie oddziałów w Lublinie i w Chełmie.

W 2016 roku obchodziliśmy jubileusz 10-letniej działalności firmy. W ciągu tego okresu zdobyliśmy zaufanie Klientów i wieloletnie doświadczenie na budowach w kraju oraz przy realizacji zadań dla inwestorów zagranicznych