ZADZWOŃ DO NAS 724 333 333
O FIRMIE
 • Firma MB Bartecki to od 2006 roku dynamicznie rozwijająca się spółka budowlana z Tomaszowa Lubelskiego, kontynuująca  rodzinne tradycji nestora inż. Tadeusza Barteckiego.

  W początkowej fazie wchodzenia na rynek, Spółka specjalizowała się w atrakcyjnej cenowo sprzedaży najnowszej technologii materiałów budowlanych. Dobrej klasy produkty opatrzone atestami, świadectwami jakości i certyfikatami, dostarczane przez sprawdzonych dostawców – zbudowały sieć stałych Klientów.

  Obecnie firma MB Bartecki zatrudnia około 30 osób i prowadzi pięć oddziałów w województwie lubelskim – w Tomaszowie Lubelskim, Zamościu, Hrubieszowie, Chełmie oraz Lublinie. W stałej ofercie znajdują się materiały i chemia budowlana, drzwi, płytki i dobrze wyposażony salon oświetlenia. Od 2013 roku wyodrębniono kolejny kierunek w biznesie – dział pokryć dachowych, gdzie można znaleźć kompleksowe rozwiązania dla naszych Klientów zainteresowanych nowym dachem lub modernizacją już istniejącego budynku.

  Jesienią 2010 roku Firma Bartecki rozszerzyła działalność o usługi Developerskie. I tak w maju 2012 roku przy ul. Obrońców Pokoju w Tomaszowie Lubelskim powstało „Osiedle Spokojne” – wizytówka Firmy. Dwa lata później firma oddała do użytku „Osiedle Przyjaźni” przy ul. Jana Matejki 5, a w 2016 zakończono budowę „Osiedla Natura” w Tomaszowie Lub.

  Wiosną 2013 roku by uzupełnić swój profil działalności o realizację obiektów komercyjnych, wraz ze wspólnikiem otwiera kolejną spółkę B4 Bartecki sp.k.

  Od 2014 roku firma oddała do użytku sklepy Biedronka w Łaszczowie (2014), Izbicy (2016), Hrebennem, Józefowie (2017) oraz w Zamościu wraz z końcem roku 2018.

  Sytuacja rynkowa, wzrost zamówień i coraz większe potrzeby klientów zmotywowały nas do powołania kilku nowych przedsiębiorstw, które efektywnie mogą rozwijać się w danej gałęzi branży budowlanej, inwestycyjnej i deweloperskiej. W ten sposób skutecznie udało nam się stworzyć Grupę Firm Bartecki.

  Firma BD sp. z o.o. sp. k. wyodrębniła się w 2013 roku z F.U.H. Błażej Bartecki z Tomaszowa Lubelskiego. To firma realizująca projekty deweloperskie jako generalny wykonawca i zajmująca się inwestowaniem w obiekty komercyjne. W 2016 roku doszło do przekształcenia działalności FUH Błażej Bartecki na MBB Sp. z o.o. sp. k. i wyodrębnienie spółki zajmującej się sprzedażą dachów do spółki GMBB sp. z o. o. sp. k.

 • Kolejne lata to następne zrealizowane inwestycje. To większe doświadczenie i precyzja. To również rosnąca świadomość własnej marki. Już na początku 2017 roku Firma podjęła się trzech prestiżowych zadań. Podpisano umowę z siecią Orbis na realizację obiektu hotelowego w Tomaszowie Lubelskim. Zlokalizowany w centrum miasta obiekt będzie działał pod marką ibis Styles. Zaoferuje 51 pokoi i restaurację o powierzchni 250 m2. Uzupełnieniem oferty będzie sala konferencyjna z nowoczesnym zapleczem multimedialnym. Parter zostanie przeznaczony na działalność usługową. Otwarcie zaplanowano na czwarty kwartał 2018 roku.

  Kolejnym działaniem było podpisanie umowy dla PLATYNOWEGO Partnera LIBET w Chełmie. Firma Libet S.A. od lat zajmuje na polskim rynku pozycję lidera w branży kostki brukowej. Dzięki współpracy Klienci otrzymają kompleksową ofertę, obejmującą nie tylko bogaty wybór produktów, ale również doradztwo techniczne i pomoc projektantów.

  W styczniu Firma BD Bartecki Development rozpoczęła prace projektowe nowej inwestycji na zamojskiej Starówce, w sąsiedztwie ulic Zamenhofa i Bazyliańskiej. Przełamujemy bariery, inwestujemy w innowacyjność, jednocześnie spójnie nawiązując swoim charakterem do XVI-wiecznych renesansowych pałaców miejskich. Dodatkowego wyrazu dodaje zastosowany na elewacji intensywny kolor oraz charakterystyczne ukośne przeszklenia, stanowiące współczesną syntezę licznie występujących na zamojskim rynku architektonicznych elementów takich jak lukarny, gzymsy i pilastry zaś duże otwarcia rozświetlą wnętrza obiektu.

  Dolna część budynku przeznaczona jest na działalność usługową. Deweloper zapewnia pośrednictwo w wynajmie apartamentów na dwóch pozostałych kondygnacjach dla turystów indywidualnych.

  Idąc za sukcesem realizowanej inwestycji „Apartamenty Bazyliańska 1” rozpoczęliśmy przygotowania do Nowego projektu, który jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku nieruchomości w Zamościu – „Elektrownia Park Residence” znajdujący się przy ul Sienkiewicza 22.

  Elektrownia Park Residence położona będzie w sercu Zamościa, w bezpośrednim sąsiedztwie unikalnego na skalę światową Starego Miasta, wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

  Staramy się zapewnić obsługę klienta na najwyższym poziomie, stosując najnowocześniejsze narzędzia i metody pracy. Osiągamy cyklicznie wzrost zamówień. W ostatnich latach staliśmy się liderem na lokalnym rynku budowlanym jak i deweloperskim.

2006
POCZĄTEK DZIAŁANIA
FUH BŁAŻEJ BARTECKI
2012
ZAKOŃCZENIE BUDOWY
OSIEDLA SPOKOJNEGO
2014.06
ZAKOŃCZENIE BUDOWY
BIEDRONKI W ŁASZCZOWIE
2016.03
ZAKOŃCZENIE BUDOWY
BIEDRONKI W IZBICY
2016.07
PRZEKSZTAŁCENIE FUH BB
W MBB Sp. z o.o. Sp. K. I
GMBB Sp. z o.o. sP. k.
2017.02
ROZPOCZĘCIE BUDOWY
IBIS STYLES
2018.03
ROZPOCZĘCIE PRAC BUDOWLANYCH APARTAMENTOWCÓW
BAZYLIAŃSKA 1
POSZERZENIE DZIAŁALNOŚCI
O USŁUGI DEVELOPERSKIE
BARTECKI DEVELOPMENT
2010
ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI
BD Sp. z.o.o. Sp. K.
2013
ZAKOŃCZENIE BUDOWY
OSIEDLE PRZYJAŹNI
2014.09
ZAKOŃCZENIE BUDOWY
OSIEDLE NATURA
2016.06
ROZPOCZĘCIE INWESTYCJI APARTAMENTOWCÓW
BAZYLIAŃSKA 1
2017.01
ZAKOŃCZENIE BUDOWY
BIEDRONKI W HREBENNE
2017.06
ZAKOŃCZENIE BUDOWY
BIEDRONKI W JÓZEFOWIE
2017.11
OTWARCIE NOWEGO ODDZIAŁU
W CHEŁMIE
2017.09
ZAKOŃCZENIE BUDOWY
BIEDRONKI W ZAMOŚCIU
2018.12

Firma MB Bartecki to od 2006 roku dynamicznie rozwijająca się spółka budowlana z Tomaszowa Lubelskiego, kontynuacja rodzinnej tradycji nestora inż. Tadeusza Barteckiego.

W początkowej fazie wchodzenia na rynek Spółka specjalizowała się w sprzedaży najnowszej technologii materiałów budowlanych, w atrakcyjnych cenach. Dobrej klasy produkty opatrzone atestami, świadectwami jakości i certyfikatami, dostarczane przez sprawdzonych dostawców – zbudowały sieć stałych Klientów.

Obecnie firma MBB zatrudnia około 30 osób i prowadzi 5 sklepów. W stałej ofercie znajdują się materiały i chemia budowlana, drzwi, płytki i dobrze wyposażony salon oświetlenia. Od 2013 roku wyodrębniono kolejny kierunek w biznesie – dział pokryć dachowych dywersyfikacji, gdzie można znaleźć kompleksowe rozwiązania dla naszych Klientów zainteresowanych nowym dachem lub modernizacją już istniejącego budynku.

Następne placówki firmy MBB powstały w Hrubieszowie (2015) i Zamościu (2016). W maju 2017 roku spółka otworzyła oddział w Chełmie, natomiast rok później prężnie działał również Lublin.

W 2016 roku obchodziliśmy jubileusz 10-letniej działalności firmy. W ciągu tego okresu zdobyliśmy zaufanie Klientów i wieloletnie doświadczenie na budowach w kraju oraz przy realizacji zadań dla inwestorów zagranicznych