ZADZWOŃ DO NAS 724 333 333
O FIRMIE
 • Firma MB Bartecki to od 2006 roku dynamicznie rozwijająca się spółka budowlana z Tomaszowa Lubelskiego, kontynuująca  rodzinne tradycji nestora inż. Tadeusza Barteckiego.

  W początkowej fazie wchodzenia na rynek, Spółka specjalizowała się w atrakcyjnej cenowo sprzedaży najnowszej technologii materiałów budowlanych. Dobrej klasy produkty opatrzone atestami, świadectwami jakości i certyfikatami, dostarczane przez sprawdzonych dostawców – zbudowały sieć stałych Klientów.

  Obecnie firma MBB zatrudnia około 30 osób, prowadzi 3 sklepy, a wkrótce otwiera kolejne dwa. W stałej ofercie znajdują się materiały i chemia budowlana, drzwi, płytki i dobrze wyposażony salon oświetlenia. Od 2013 roku wyodrębniono kolejny kierunek w biznesie – dział pokryć dachowych, gdzie można znaleźć kompleksowe rozwiązania dla naszych Klientów zainteresowanych nowym dachem lub modernizacją już istniejącego budynku.

  Jesienią 2010 roku Firma Bartecki rozszerzyła działalność o usługi Developerskie. I tak w maju 2012 roku przy ul. Obrońców Pokoju w Tomaszowie Lubelskim powstało „Osiedle Spokojne” – wizytówka Firmy. Dwa lata później firma oddała do użytku „Osiedle Przyjaźni” przy ul. Jana Matejki 5, a w 2016 zakończono budowę „Osiedla Natura” w Tomaszowie Lub.

  Wiosną 2013 roku by uzupełnić swój profil działalności o realizację obiektów komercyjnych, wraz ze wspólnikiem otwiera kolejną spółkę B4 Bartecki sp.k.

  Od 2014 roku firma oddała do użytku sklepy „Biedronki” w Łaszczowie (2014) i Izbicy (2016). W 2017 roku rozpoczęła budowę kolejnego marketu przy międzynarodowym przejściu granicznym w Hrebennem.
  Sytuacja rynkowa, wzrost zamówień i coraz większe potrzeby klientów zmotywowały nas do powołania kilku nowych przedsiębiorstw, które efektywnie mogą rozwijać się w danej gałęzi branży budowlanej, inwestycyjnej i deweloperskiej. W ten sposób skutecznie udało nam się stworzyć Grupę Firm Bartecki.

  Firma BD sp. z o.o. sp. k. wyodrębniła się w 2013 roku z F.U.H. Błażej Bartecki z Tomaszowa Lubelskiego. To firma realizująca projekty developerskie jako generalny wykonawca i zajmująca się inwestowaniem w obiekty komercyjne. W 2016 roku doszło do przekształcenia działalności FUH Błażej Bartecki na MBB Sp. z o.o. sp. k. i wyodrębnienie spółki zajmującej się sprzedażą dachów do spółki GMBB sp. z o. o. sp. k.

 • Kolejne lata to następne zrealizowane inwestycje. To większe doświadczenie i precyzja. To również rosnąca świadomość własnej marki. Już na początku 2017 roku Firma podjęła się trzech prestiżowych zadań. Podpisano umowę z siecią Orbis na realizację obiektu hotelowego w Tomaszowie Lubelskim. Zlokalizowany w centrum miasta obiekt będzie działał pod marką ibis Styles. Zaoferuje 51 pokoi i restaurację o powierzchni 250 m2, z rozległym zielonym tarasem na dachu budynku. Uzupełnieniem oferty będzie sala konferencyjna z nowoczesnym zapleczem multimedialnym. Parter zostanie przeznaczony na działalność usługową. Otwarcie zaplanowano na czwarty kwartał 2018 roku.

  Kolejnym działaniem było podpisanie umowy dla PLATYNOWEGO Partnera LIBET w Chełmie. Firma Libet S.A. od lat zajmuje na polskim rynku pozycję lidera w branży kostki brukowej. Dzięki współpracy Klienci otrzymają kompleksową ofertę, obejmującą nie tylko bogaty wybór produktów, ale również doradztwo techniczne i pomoc projektantów.

  W styczniu Firma BD Bartecki Development rozpoczęła prace projektowe nowej inwestycji na zamojskiej Starówce, w sąsiedztwie ulic Zamenhofa i Bazyliańskiej. Przełamujemy bariery, inwestujemy w innowacyjność, , jednocześnie spójnie nawiązując swoim charakterem do XVI-wiecznych renesansowych pałaców miejskich. Dodatkowego wyrazu dodaje zastosowany na elewacji intensywny kolor oraz charakterystyczne ukośne przeszklenia, stanowiące współczesną syntezę licznie występujących na zamojskim rynku architektonicznych elementów takich jak lukarny, gzymsy i pilastry zaś duże otwarcia rozświetlą wnętrza obiektu.

  Dolna część budynku przeznaczona jest na działalność usługową. Developmer zapewnia pośrednictwo w wynajmie apartamentów na dwóch pozostałych kondygnacjach dla turystów indywidualnych.

  Staramy się zapewnić obsługę klienta na najwyższym poziomie, stosując najnowocześniejsze narzędzia i metody pracy. Osiągamy cyklicznie wzrost zamówień. W ostatnich latach staliśmy się liderem na lokalnym rynku budowlanym.

 1. POCZĄTEK DZIAŁANIA
  FUH BŁAŻEJ BARTECKI
 2. POSZERZENIE DZIAŁALNOŚCI
  O USŁUGI DEVELOPERSKIE
  BARTECKI DEVELOPMENTS
 3. ZAKOŃCZENIE BUDOWY
  OSIEDLA SPOKOJNEGO
 4. ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI
  BD Sp. z.o.o. Sp. K.
 5. ZAKOŃCZENIE BUDOWY
  BIEDRONKI W ŁASZCZOWIE
 6. ZAKOŃCZENIE BUDOWY
  OSIEDLE PRZYJAŹNI
 7. ZAKOŃCZENIE BUDOWY
  BIEDRONKI W IZBICY
 8. ZAKOŃCZENIE BUDOWY
  OSIEDLE NATURA
 9. PRZEKSZTAŁCENIE FUH BB
  W MBB Sp. z o.o. Sp. K. I
  GMBB Sp. z o.o. sP. k.
 10. ROZPOCZĘCIE INWESTYCJI
  APARTAMENTOWCÓW
  BAZYLIAŃSKA 1
 11. ZAKOŃCZENIE BUDOWY
  BIEDRONKI W HREBENNE
 12. ZAKOŃCZENIE BUDOWY
  BIEDRONKI W JÓZEFOWIE
 13. ROZPOCZĘCIE PRAC BUDOWLANYCH
  APARTAMENTOWCÓW BAZYLIAŃSKA 1
 14. ZAKOŃCZENIE BUDOWY
  KFC W ZAMOŚCIU
 15. ROZPOCZĘCIE INWESTYCJI
  ELEKTROWNIA PARK RESIDENCE
 16. ZAKOŃCZENIE BUDOWY HOTELU
  IBIS STYLES