ZADZWOŃ DO NAS 724 333 333

PRZEJDŹ DO:

 • OSIEDLE PRZYJAŹNI zlokalizowane w Śródmieściu Tomaszowa Lubelskiego przy ulicy Matejki 5 to urokliwe miejsce otoczone najważniejszymi obiektami użyteczności publicznej gwarantujące najlepszą lokalizację z dostępnych na rynku.

  W ramach zrealizowanego przedsięwzięcia przeniesiono prawo własność lokali mieszkalnych i usługowych wraz piwnicami lokatorskimi na 28 właścicieli.

  Mieszkańcy w pełni korzystają z połączeń komunikacyjnych łączących piwnice lokatorskie jak i podziemny garaż z klatkami schodowymi i korytarzami lokali mieszkalnych bez konieczności wychodzenia na zewnątrz. Dla bezpieczeństwa użytkowników garaż został wyposażany w specjalne wentylatory z czujnikami zadymienia i system informowania o stężeniu gazów oraz separator płynów ropopochodnych.

  W budynku właściciele posiadają dostęp do infrastruktury medialnej dzięki której mamy możliwość odbioru cyfrowej telewizji naziemnej oraz satelitarnej, a dostęp do Internetu świadczony jest za pośrednictwem łączy światłowodowych.

 • W podwórzu osiedla, specjalnie dla naszych najmniejszych mieszkańców przygotowaliśmy plac zabaw z takimi atrakcjami jak piaskownica, huśtawkami i zjeżdżalnie na którym słychać radosny śmiech dzieciaków.

  Od strony ulicy zlokalizowane zostały 4 lokale użytkowe w których świadczone będą wszelkie usługi jak i handel nie będący uciążliwym dla mieszkańców. Lokale posiadają przynależne miejsca postojowe parkingu naziemnego zlokalizowanego bezpośrednio przed frontem budynku i lokali usługowych.

  CHARAKTERYSTYKA INWESTYCJI:

  Lokale mieszkalne – 24 lokale o łącznej powierzchni użytkowej 1 498,96 m2
  Lokale usługowe – 4 lokale o łącznej powierzchni użytkowej 246,35 m2
  Garaż podziemny – 1 lokal o łącznej powierzchni użytkowej 663,54 m2
  Okres realizacji inwestycji: – 19.07.2012 r. – 15.09.2014 r.