ZADZWOŃ DO NAS 724 333 333

PRZEJDŹ DO:

 • OSIEDLE SPOKOJNE zlokalizowane przy ulicy Obrońców Pokoju 12 w Tomaszowie Lubelskim powstało wykorzystując rodzinną wiedzę i bogate doświadczenie w budownictwie tworząc osiedle spełniające europejskie standardy oraz zapewniające komfortowe warunki mieszkańcom.

  Składa się z trzech kameralnych budynków w zabudowie bliźniaczej o łącznej liczbie dwunastu mieszkań o powierzchni 65 m2 każdy. Starannie przemyślany rozkład trzypokojowych lokali umożliwiał aranżację zarówno wydzielonej kuchni, jak i aneksu kuchennego. Dla zapewnienia miłej atmosfery teren został zagospodarowany aktywną zielenią krzewów i drzew, a o poranku mieszkańców wita śpiew ptaków płynący z lasu.

 • Okolica osiedla charakteryzuje się niską zabudową i fantastycznym położeniem w bardzo bliskim sąsiedztwie lasu. W odległości zaledwie pięciuset metrów działa ośrodek sportowy z siłownią, kortami tenisowymi oraz boiskiem do gry w piłkę. W sąsiedztwie znajduje się szkoła podstawowa oraz renomowane gimnazjum jak również kompleks sklepów spożywczych oraz kościół (w budowie).

  CHARAKTERYSTYKA INWESTYCJI:

  Lokale mieszkalne – 12 lokali o łącznej powierzchni użytkowej 784,80 m2
  Garaże podziemne – 6 lokali o łącznej powierzchni użytkowej 126,00 m2
  Okres realizacji inwestycji: – 09.11.2010 r. – 14.12.2012 r.