OSIEDLE NATURA zlokalizowane jest we wschodniej części Tomaszowa Lubelskiego przy ulicy Starozamojskiej 38 ok. 800 m od Ścisłego Centrum (ronda). Miejscem ulokowania naszej inwestycji jest jeszcze nieodkryty teren położonym na wzgórzu otoczonym obfitą zielenią. Czerpiąc inspirację z otoczenia oraz z bliskości natury powstała nazwa OSIEDLA NATURA. Otoczenie zainspirowało nas do wyjątkowego projektu architektonicznego i zagospodarowania terenu.

Zamknięty teren osiedla zagospodarowany został w elementy małej architektury, aktywną zieleń oraz energooszczędny system oświetlenia placu. Własnościowe, bez czynszowe mieszkania wraz z udziałem w gruncie wykonane zostały w wysokim standardzie wykończenia i energooszczędnej technologii budowy.

Przekazane nabywcom lokale mieszkalne o powierzchni ok. 65 m2, zlokalizowane są na trzech kondygnacjach nadziemnych, zostały zaprojektowane z wieloletniego doświadczenia i posiadają funkcjonalny układ, narożne okna, przestronne tarasy, okno w łazience, doświetlenie z trzech stron świata, garderoby, spiżarnie, a to tylko niektóre atuty zastosowane w projekcie mieszkań.

W promocji dla Naszych klientów i bez jakichkolwiek dodatkowych kosztów przekazaliśmy naziemne miejsca postojowe w ogrodzonym terenie osiedla jak również 24 indywidualne piwniczki lokatorskie oraz 4 pomieszczenia piwniczne zlokalizowane na kondygnacji podziemnej budynków

CHARAKTERYSTYKA INWESTYCJI:

 • Lokale mieszkalne – 24 lokale o łącznej powierzchni użytkowej 1 673,28 m2
 • Wspólne pomieszczenia piwnicy – 4 lokale o łącznej powierzchni użytkowej 110 m2
 • Parking naziemny – 24 stanowiska o łącznej powierzchni 620,00 m2
 • Okres realizacji inwestycji – 09.12.2014 r. – 15.06.2016 r.
Inwestycje

Pozostałe inwestycje

Zobacz także inne inwestycje jakie mieliśmy okazję wykonać
 • Action

  LokalizacjaZamość, 2023 r.
 • Biedronka Werbkowice

  LokalizacjaWerbkowice, 2023 r.
 • Daily Park

  LokalizacjaZamość, 2018-2023 r.
 • Apartamenty Bazyliańska

  LokalizacjaZamość, 2020 r.