Idąc za sukcesem realizowanej inwestycji „Apartamenty Bazyliańska 1” zrealizowaliśmy kolejny projekt w Zamościu, który jest odpowiedzią na zapotrzebowanie tutejszego rynku nieruchomości– Elektrownia Park Residence znajdujący się przy ul. Sienkiewicza 22.

Elektrownia Park Residence położona jest w sercu Zamościa, w bezpośrednim sąsiedztwie unikalnego na skalę światową Starego Miasta, wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

W Starej Elektrowni poprzez rozbudowę i adaptację budynku znajdują się lokale mieszkalne oraz apartamenty. Nowo powstała część to  kompleks mieszkań, apartamentów oraz pierwszych na zamojskim rynku luksusowych penthouse’ów. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy chcą cieszyć się energią miasta i czerpać z zielonego serca Zamościa.

Zlokalizowanie inwestycji w spokojnej części miasta, w odległości zaledwie 300 metrów od Rynku Wielkiego, otwartej na cztery strony świata z widokiem na malowniczą panoramę Starego Miasta daje mieszkańcom gwarancję zachwycającego widoku z okna przez cały rok. Dodatkowo mamy pewność, że Elektrownia Park Residence nie zostanie przesłonięta inną zabudową.

Korzystnym dla tej lokalizacji jest skomunikowanie bezpośredniego dojazdu do budynków, zarówno osób zmotoryzowanych jak i poruszających się komunikacją miejską, za sprawą przystanków oddalonych o 200 m od inwestycji. Ten prestiżowy adres zapewnia wygodny dostęp do żłobków, przedszkoli, szkół, instytucji kultury, urzędów państwowych a także przychodni rodzinnych, aptek, poczty i sieci sklepów.

Dla aktywnych mieszkańców dostępne są kilometrowe ścieżki rowerowe prowadzące m.in. do zalewu zamojskiego szukających odpoczynku z dala od zgiełku miasta. Towarzyszące widoki, pełne zielonych terenów, ścieżki piesze biegnące wzdłuż rzeki dostępne są bezpośrednio z budynku mieszkania.
Zdecydowanie wielkim atutem dla tej inwestycji jest plac zabaw – zarówno ten przy inwestycji jak i otwarte, zlokalizowane przy sąsiadujących przedszkolach oddalonych o 150 metrów od nieruchomości.

Dodatkowym ukłonem w stronę mieszkańców jest zlokalizowany pod budynkiem rozległy garaż podziemny oraz cichobieżna winda, zapewniające lokatorom komfort użytkowania. Budynek jest też wyposażony w pomieszczenie na rowery i wózki.

Historia wspaniałego zabytku spotka się tu z zachwycającą architekturą. Wszystkie mieszkania nawiązują swoim charakterem i designem do światowej klasy najlepszych apartamentowców. Panoramiczne przeszklenia dostarczają mnóstwo światła dziennego oraz zapewniają niesamowite widoki na Stare Miasto.

Inwestycje

Pozostałe inwestycje

Zobacz także inne inwestycje jakie mieliśmy okazję wykonać
 • Action

  LokalizacjaZamość, 2023 r.
 • Biedronka Werbkowice

  LokalizacjaWerbkowice, 2023 r.
 • Daily Park

  LokalizacjaZamość, 2018-2023 r.
 • Apartamenty Bazyliańska

  LokalizacjaZamość, 2020 r.