Bartecki Development

O naszej firmie

Jesienią 2010 roku, na podwalinie dotychczasowej działalności w branży sprzedaży materiałów budowlanych narodził się pomysł wejścia w rynek deweloperski – pod marką Bartecki Development. Pomysł szybko przekształcił się w czyny i tak w maju 2012 roku przy ul. Obrońców Pokoju w Tomaszowie Lubelskim powstało „Osiedle Spokojne” – pierwsza wizytówka Firmy. Dwa lata później firma oddała do użytku „Osiedle Przyjaźni” przy ul. Jana Matejki 5, a w 2016 zakończono budowę „Osiedla Natura” – również w rodzimym Tomaszowie Lubelskim.

Równolegle, wiosną 2013 roku, by uzupełnić swój profil działalności o realizację obiektów komercyjnych, wraz ze wspólnikiem zawiązuje się kolejna spółka – B4 Bartecki sp.k. .

Od 2014 roku firma oddała do użytku sklepy „Biedronki” w Łaszczowie (2014) i Izbicy (2016). W 2017 roku rozpoczęła budowę kolejnego marketu przy międzynarodowym przejściu granicznym w Hrebennem, a zaraz po nim powstał obiekt w Józefowie.

Udana współpraca z właścicielem największej sieci marketów w Polsce w późniejszym czasie zaowocowała kolejnymi lokalizacjami – w Zamościu, Tyszowcach oraz Werbkowicach.

Kolejne lata to następne zrealizowane inwestycje. To większe doświadczenie i precyzja. To również rosnąca świadomość własnej marki. Już na początku 2017 roku Firma podjęła się trudnego, acz prestiżowego zadania realizacji obiektu hotelowego w Tomaszowie Lubelskim. Zlokalizowany w centrum miasta obiekt działa pod marką B&B Hotels. Oferuje 50 pokoi i restaurację o powierzchni 250 m2, z rozległym zielonym tarasem na dachu budynku. Parter został przeznaczony na działalność usługową.

W Zamościu, wykorzystując bardzo atrakcyjną lokalizację przy ul. Legionów, oprócz wyżej wymienionego obiektu dla sieci Biedronka, powstał kompleks handlowo-usługowy Daily Park, w skład którego wchodzą obiekty dla KFC, park handlowy z czterema lokalami oraz odrębny budynek sieci Action.

 

W latach 2018-2020 roku Firma BD Bartecki realizowała prace projektowe nowej inwestycji na zamojskiej StarówceApartamenty Bazyliańska 1. Przełamujemy bariery, inwestujemy w innowacyjność, jednocześnie spójnie nawiązując swoim charakterem do XVI-wiecznych renesansowych pałaców miejskich. Dodatkowego wyrazu dodaje zastosowany na elewacji intensywny kolor oraz charakterystyczne ukośne przeszklenia, stanowiące współczesną syntezę licznie występujących na zamojskim rynku architektonicznych elementów takich jak lukarny, gzymsy i pilastry zaś duże otwarcia rozświetlą wnętrza obiektu. Dolna część budynku przeznaczona jest na działalność usługową.

Staramy się zapewnić obsługę klienta na najwyższym poziomie, stosując najnowocześniejsze narzędzia i metody pracy. Osiągamy cyklicznie wzrost zamówień. W ostatnich latach staliśmy się liderem na lokalnym rynku budowlanym, czego efektem było rozpoczęcie dużej inwestycji pod nazwą „Elektrownia Park Residence” przy ul. Sienkiewicza 22 w Zamościu. Osiedle położone jest w sercu miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie unikalnym na skalę światową Starego Miasta, wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

 Dzięki rozbudowie i adaptacji budynku znajdują się tam lokale mieszkalne oraz apartamenty. Nowo powstała część jest kompleksem mieszkań, apartamentów oraz pierwszych na zamojskim rynku luksusowych penthouse’ów

 

 • 2010
  Rozpoczęcie działalności deweloperskiej pod marką Bartecki Development
  Bartecki Logo
 • 2012
  Zakończenie budowy Osiedla Spokojnego
  Osiedle Spokojne Logo
 • 06.2014
  Zakończenie budowy Biedronki w Łaszczowie
  Biedronka Logo
 • 09.2014
  Zakończenie budowy Osiedla Przyjaźń
  Osiedla Przyjaźń Logo
 • 03.2016
  Zakończenie budowy Biedronki w Izbicy
  Biedronka Logo
 • 06.2016
  Zakończenie budowy Osiedla Natura
  Osiedle Natura Logo
 • 01.2017
  Rozpoczęcie inwestycji Apartamenty Bazyliańska 1
  Apartamenty Bazyliańska 1 Logo
 • 06.2017
  Zakończenie budowy Biedronki w Hrebenne
  Biedronka Logo
 • 11.2017
  Zakończenie budowy Biedronki w Józefowie
  Biedronka Logo
 • 03.2018
  Rozpoczęcie prac budowlanych Apartamenty Bazyliańska 1
  Apartamenty Bazyliańska 1 Logo
 • 12.2019
  Zakończenie budowy KFC w Zamościu
  KFC logo
 • 12.2019
  Rozpoczęcie inwestycji Elektrownia Park Residence
  Elektrownia Park Residence Logo
 • 06.2020
  Zakończenie budowy Hotelu Ibis Styles
  Hotelu Ibis Styles Logo
 • 12.2020
  Zakończenie inwestycji Apartamenty Bazyliańska 1
  Apartamenty Bazyliańska 1 Logo
 • 05.2022
  Zakończenie budowy Biedronki w Tyszowcach
  Biedronka Logo
 • 09.2022
  Zakończenie inwestycji Elektrownia Park Residence
  Elektrownia Park Residence Logo
 • 11.2022
  Zakończenie inwestycji Daily Park
  Daily Park Logo
 • 10.2023
  Zakończenie inwestycji Action
  Action Logo
 • 12.2023
  Zakończenie budowy Biedronki w Werbkowicach
  Biedronka Logo