OSIEDLE PRZYJAŹNI zlokalizowane w Śródmieściu Tomaszowa Lubelskiego przy ulicy Matejki 5 to urokliwe miejsce otoczone najważniejszymi obiektami użyteczności publicznej gwarantujące najlepszą lokalizację z dostępnych na rynku. W ramach zrealizowanego przedsięwzięcia przeniesiono prawo własność lokali mieszkalnych i usługowych wraz piwnicami lokatorskimi na 28 właścicieli.

Mieszkańcy w pełni korzystają z połączeń komunikacyjnych łączących piwnice lokatorskie jak i podziemny garaż z klatkami schodowymi i korytarzami lokali mieszkalnych bez konieczności wychodzenia na zewnątrz. Dla bezpieczeństwa użytkowników garaż został wyposażany w specjalne wentylatory z czujnikami zadymienia i system informowania o stężeniu gazów oraz separator płynów ropopochodnych.

W budynku właściciele posiadają dostęp do infrastruktury medialnej dzięki której mamy możliwość odbioru cyfrowej telewizji naziemnej oraz satelitarnej, a dostęp do Internetu świadczony jest za pośrednictwem łączy światłowodowych.

W podwórzu osiedla, specjalnie dla naszych najmniejszych mieszkańców przygotowaliśmy plac zabaw z takimi atrakcjami jak piaskownica, huśtawkami i zjeżdżalnie na którym słychać radosny śmiech dzieciaków.

Od strony ulicy zlokalizowane zostały 4 lokale użytkowe w których świadczone będą wszelkie usługi jak i handel nie będący uciążliwym dla mieszkańców. Lokale posiadają przynależne miejsca postojowe parkingu naziemnego zlokalizowanego bezpośrednio przed frontem budynku i lokali usługowych.

CHARAKTERYSTYKA INWESTYCJI:

 • Lokale mieszkalne – 24 lokale o łącznej powierzchni użytkowej 1 498,96 m2
 • Lokale usługowe – 4 lokale o łącznej powierzchni użytkowej 246,35 m2
 • Garaż podziemny – 1 lokal o łącznej powierzchni użytkowej 663,54 m2
 • Okres realizacji inwestycji – 19.07.2012 r. – 15.09.2014 r.
Inwestycje

Pozostałe inwestycje

Zobacz także inne inwestycje jakie mieliśmy okazję wykonać
 • Action

  LokalizacjaZamość, 2023 r.
 • Biedronka Werbkowice

  LokalizacjaWerbkowice, 2023 r.
 • Daily Park

  LokalizacjaZamość, 2018-2023 r.
 • Apartamenty Bazyliańska

  LokalizacjaZamość, 2020 r.